Gyere kislányom, nyomjunk egy anya-lánya selfiet apának, mert már megint nem képes időben hazaérni a kocsmából, ahol a többi kandúr-bandi haverjaival vedeli a tejet. Reméljük így minél előbb hazaér, különben ellátom a baját...
6 hozzászólás
Perec
13 éve, 3 hónapja és 19 napjaHATALMAS!!!![]()
Gucci
13 éve, 3 hónapja és 19 napja
de nagy formák.
Mirjam
13 éve, 3 hónapja és 19 napja
azok a fejek. Istenem ez a selfie hogy elterjedt.
csillucs
13 éve, 3 hónapja és 19 napjaDe cukik
blondi
13 éve, 3 hónapja és 19 napjaÉs tényleg olyan mintha selfie lenne!!!
Szövegen hangosan röhögtem!![]()
mokus84
13 éve, 3 hónapja és 19 napjaMekkora szöveg!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
