Sajnos ez csak egy eszköz.. a hiba a nagyfokú bizalmatlanság.Én például nem kutlászkodom a párom telefonján, sem a facebookján. Mert a kapcsolatunk bizalmi játék,és ha az... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sajnos ez csak egy eszköz.. a hiba a nagyfokú bizalmatlanság.Én például nem kutlászkodom a párom telefonján, sem a facebookján. Mert a kapcsolatunk bizalmi játék,és ha az... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Érdekes. A legtöbb finom étel nem egészséges. Nem ezt kell firtatnia egy gasztro bloggernek, hanem azt, hogy milyen finom és különleges. Én imádom és cukorral is meg szoktam... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagy szerencséje volt az egyszer biztos. Miért nem használtak biztosító kötelet?! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Milyen érdekes ez a genetika.:O Több oxigén kell nekik ezért nagyobb az orruk.:D Annyira egyértelmű hogy az ember nem is gondolna rá...:D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Guszta étel. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egyértelmű hogy tagadni fog a herceg. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Elsőnek furán olvastam hogy törik el ha nincs benne csont :)
Szerintem azoknak "törhet" aki nem átlag mérettel rendelkezik és túl nagy. Rosszabb estben is a nőnek se jelet... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A fene, akarna eddig élni.. Semmi értelme. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Képtelen lennék elküldeni a páromat boltba. Szerintem elveszne és sík ideg állapotban hívna fel, hogy mit hol talál. :D Nekik ez a gén nincs meg, csak ha kütyükről van szó.... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Pasik meg a vásárlás két külön fogalom. Képtelenek bevásárolni. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez egy jó kihívás. Valahogy rászánom magam, hátha sikerül teljesítenem. :p Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Csak mellette ne igyon és egyen olyan ételeket. A sport csak egy, kell az egészséges táplálkozás. Bár ez a 6 nap és 7 nap bulizós szöveg szerintem gáz, nem egy apukához illő. Klikk a teljes hozzászóláshoz!