Én túrós-sajtos pogit szoktam készíteni. Azt szeretem. :) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én túrós-sajtos pogit szoktam készíteni. Azt szeretem. :) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nyami, sajtos, tepertős jöhet ;) :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A sajtos és az öntetes dolgok nagyon sok fölösleges kalóriát tartalmaznak, csak mellesleg mondom, mert sokan elkönyvelik, hogy mennyire diétásak. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kisunokám kedvence. Én jó sok sajttal szoktam neki megszórni, de végülis izlés kérdése. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én megértem a csajt. Ha így érezte, ez a helyes döntés. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Imádom a pennét! Viszont négy sajtost még sosem kóstoltam belőle!:O Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez egy ennyi idős csajtól, szerintem elég vicces. A listán számomra nem tiszta, hogy az Ő zenei karrierjére kell koncentrálnia, vagy a pasi saját karrierje a fontos..mert az nagyon... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Fura hogy pont a pasi bontja fel amikor örülhetne hogy kifogott egy ilyen csajt. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én főleg sajtot eszem sokat, és tejet nem iszok. Érdekes tanulmány. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nem ismerem a sztorit,mert nem igazán érdekelnek az ilyen egynyári "hírességek"..De az tuti biztos, hogy ő maximum egy magyar sajtó által túl lihegett celeb, de nem sztár! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jó sok sajttal jöhet :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
:D Valószínűleg nem bíznak senkiben, mert biztos a bulvársajtó megvenni a dadát Klikk a teljes hozzászóláshoz!