Ez a srác nagyon szánalmas. Az a bőgés amit lerendezett amikor visszatért... És még erre az emberre mondta Edina hogy milyen kemény és erős... :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez a srác nagyon szánalmas. Az a bőgés amit lerendezett amikor visszatért... És még erre az emberre mondta Edina hogy milyen kemény és erős... :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ohh szegény ember. Nutella a világ egyik legjobb étele. Jó, hogy megalkotta őket. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem sok embernek sikerült segítenie könyveivel. Nagyon jó spiritualista. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez ellen csak mi emberek tehetünk. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Milyen emberek vannak...ilyenre kényszeríteni szegényt... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sok embernek szüksége lenne rá. Lehet ezért szeretik a politikusokat is tojással dobálni :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az kemény. De hát az ember folyamatosan mutálódik. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Most komolyan 80 forinton kezdett el balhézni egy olyan szegény helyen, ahol az a pénz több ember megélhetését jelenti?! Szánalmas... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez egy beteg ember. Komoly kivizsgálások kellenének neki, szerintem az orvosok egy lexikonra elég anyagot gyűjtenének elmebajból. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Érdekes hogy az Estée Lauder annyira lecsúszott már hogy ilyen emberekkel hirdeti magát. Elég szánalmas. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hihetetlen, hogy emberek képesek így élni boldogan. Kívánom neki, hogy találja meg az igazit. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Áhhá, szóval ilyen egy android. :D Nem tudom elképzelni, hogy ez így jobb neki, ez annyira alap emberi tulajdonság... Klikk a teljes hozzászóláshoz!