Így keletkezik a Down-szindróma: http://downbaba.hu/wiki/Hogyan_alakul_ki_a_Down-szindr%C3%B3ma_%C3%A9s_milyen_fajt%C3%A1i_vannak%3F
És mindig is így keletkezett ;)
Semmi köze az... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Így keletkezik a Down-szindróma: http://downbaba.hu/wiki/Hogyan_alakul_ki_a_Down-szindr%C3%B3ma_%C3%A9s_milyen_fajt%C3%A1i_vannak%3F
És mindig is így keletkezett ;)
Semmi köze az... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Borzalmas nő vagy férfi vagy nem tudom mi. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hú az fájdalmas lehet...:( Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hatalmas arc, utánozhatatlan karakter. Ha a gyerek örökli a tudás csak egy részét is már akkor is jó színész lesz!:) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez a nő borzalmas még mindig. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hatalmas a szöveg az idézetben! :D Nem volt még pasim foci vb alatt úgyhogy sem megerősíteni sem megcáfolni nem tudom! :) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha valaki ezt mesélné, el se hinném. Borzalmas, hogy ilyen emberek vannak a világon. Szegény babának hamar a mája hamar tönkre fog menni. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nyerseeeen?? Jézusom, hogy lehet nyersen megenni azt a borzalmat? Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon érdekes a brokkoli. Évekig nem ettem, de most már nagyon szeretem, de csak nyersen vagyok hajlandó megenni, kis olívaolajjal meglocsolva. :) Rengeteg vasat tartalmaz és mivel... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Átlagos japán találmány... :D Perverzörültzseni nép. :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én mindig mindent az utolsó pillanatra hagyok, ezért biztos otthon marad valami. :) De nem baj, így izgalmas. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hatalmas bringázással telt a délután, az is pihenés végülis. Bár a hátsóm eléggé fáj!:D Klikk a teljes hozzászóláshoz!