a Kutatásók és feltételezései nélkül unalmasak lenne az emberek élete :) Egyszerű annak az oka hogy egy ülő munkát végző ember mért hízik jobban ezt pedig mozgás szegény... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
a Kutatásók és feltételezései nélkül unalmasak lenne az emberek élete :) Egyszerű annak az oka hogy egy ülő munkát végző ember mért hízik jobban ezt pedig mozgás szegény... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gusztusos étel! Megcsinálom valamelyik hétvégén. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hihetetelen mennyire felelőtlen szülők....:S Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Drága "vétel" lenne.. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon gusztusos étel, csodás recept! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem nagyon sminkelek, kivétel ha van valami esemény (nem buli, hanem pl családi vacsora), mert nem áll jól szinte semmilyen szín...:S Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A legtöbb hízás nem a sok étel bevitele miatt van hanem azért mert sokat nassolnak az emberek. Sosem értettem épp ezért például a gyomorgyűrűzést... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A ZIN a Zumba Instructor Network rövidítése, és igen, ez azt jelenti, hogy érvényes engedéllyel rendelkezem és tarthatok Zumba Fitness órát, valamint van hivatalos Zumba oldalad... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hmm de jól hangzik. Szeretem ezeket a különleges ételeket. És ezt még nem is nehéz elkészíteni. :) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A molyűzés oké, de az ételben használás nekem új.:) Meg is lepődtem a sütin valamelyik nap!
Szuper a kép! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Levendulás étel?:O Mindig tanulok újat...:) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez tényleg egy nagyon gyorsan elkészíthető étel! Klassz recept! Klikk a teljes hozzászóláshoz!