Egészen megdöbbentő fotókat hozott nyilvánosságra Lady Gagáról a Daily Mail magazin, akik egészen pontosan egy filmforgatáson látták az énekesnőt, aki ezúttal színészi tehetségét is szeretné megcsillogtatni.
A fotók a Star is Born című mozifilm forgatásán készültek Kaliforniában, Silver Lake közelében, ahol egy ideje már javában készülődik a kérdéses alkotás, amelynek főszereplője maga Bradley Cooper lett.
kép' alt=''>

Cooper egyébiránt a rendezője és az írója is a filmnek, amelyben Lady Gaga egyelőre nem tudni még, hogy milyen szerepet kapott, ellenben azt igen, hogy óriási átalakuláson ment át a szerep kedvéért.
A hírességet ugyanis vörös, sőt már-már narancssárga hajjal kapták lencsevégre a forgatáson, ami éles váltás a korábbi barna után, de azért amellett sem szabad elmenni szó nélkül, hogy Lady Gaga egy Lambirghini-be pattanva hajt el a forgatás helyszínéről, ami szintén nem vall rá.
"Rám ezer virággal szórtad a tavaszt..." - virágséta a Fiumei úti Sírkertben