kep1#Igencsak humoros felvételt hozott nyilvánosságra a Shanghaiist magazin egy kínai turistáról, aki egy ottani templomnál - ahol a majmok szent állatként élnek - valamiért úgy döntött, hogy megpróbál belelökni a vízbe egy korláton üldögélő állatot.
Az eset azonban nem sült el túl jól, hiszen amint az alábbi felvételen is látszik, a majom rögtön felugrik a korlátról, és üldözőbe veszi a férfit, sőt egy társa is csatlakozik a bosszú-hadjárathoz, és bár a videón már sajnos nem látszik, de a beszámolók szerint nagy összecsapás volt az idióta turista és a harcias állatok között.
A beszámolók szerint a templom személyzete segített lenyugtatni a majmokat, akik a férfit több helyen is megsebesítették a kezén, miközben a többi turista csak nevetett a félresikerült mutatványon.
"Rám ezer virággal szórtad a tavaszt..." - virágséta a Fiumei úti Sírkertben