Bonnie Tyler a szívroham mellett egy fertőzéssel is küzd, amit az orvosok nagy dózisú antibiotikumokkal próbálnak kontrollálni. A közelmúltban egy londoni koncertet követően lett rosszul és kiderült, hogy vakbélműtéten kell átesnie. A hírek szerint ez megrepedt és mesterséges kómába helyezték az énekesnőt. A kórházban pedig tovább romlott az állapota és újra kellett éleszteni.
Mindezek ellenére az orvosok pozitívan állnak az énekesnő felépüléséhez, így a rajongóknak sem kell aggódniuk. A rekedtes hangjáról ismert sanzonénekesnő állítólag május 22-én kezdi jubileumi turnéját Máltán, de valószínűleg ezt el fogják halasztani, hiszen egyelőre még kórházban tartózkodik.

Itt A farm, ahol élünk reboot nagy előzetese