15 °C
enyhe eső
2025. május 17., szombat
Paszkál

Újabb gyógyszert találtak a másnaposság ellen

2017. április 05.
7.7381
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
#

kep1#A másnaposság a nagy bulik egyik legnagyobb ellensége, azonban a Yale Egyetem diákjai nemrégiben kifejlesztettek egy SunUp névre keresztelt új gyógyszert, ami a hírek szerint végre igazán hatásos megoldás lehet a problémára.

Bár az egyetem hallgatói nem árulták el pontosan, hogy mi van a termékükben, de az biztos, hogy a vízben feloldható, és a buli előtt elfogyasztandó por egy erős vitaminkeverék, amely segít megőrizni immunrendszerünk erősségét annak érdekében, hogy másnap gyorsabban regenerálódjunk.

A diákok szerint bár klinikai tesztek nem történtek, ellenben egy halom egyetemistán tesztelték, akik egytől-egyig beszámoltak a szer pozitív hatásairól, amit szeretnének most piacra is küldeni.