Egy friss kutatás alapján bebizonyították, hogy a nők rövid- és hosszútávú kapcsolat esetén más-más méretű nemi szervet kedvelnek.
Sőt a kutatók felfedezték azt is, hogy a nők mindig túlbecsülik a méreteket.
Los Angeles-ben, a Californiai Egyetem kutatói nemrégiben nyilvánosságra hozták eredményeik, mely szerint a nők egy egy éjszakás kaland során inkább a nagyobb méretű nemi szerveket kedvelik, míg hosszútávú kapcsolat esetén inkább a kisebb vagy átlagos méretű férfi nemi szervet. A kutatásban 41 nő vett részt, akiknek a különböző méretű, 3D-s nyomtatóval készült modellek közül kellett választani.
Az egyik modell 4 cm hosszú és 2,5 cm kerületű, a másik egy 8,5 cm hosszú és 7 cm kerületű modell volt. Amikor arról kérdezték a hölgyeket, hogy egy rövid kaland esetében melyiket választanák, egyértelműen a nagyobb modellt választották. Amikor hosszútávú partnerre kérdeztek rá, akkor a kisebb méretű modellt választották.
Ebből kiderült, hogy igenis számít a méret, azonban az is kiderült, hogy a nők hajlamosak túlbecsülni a méreteket. A kutatás vezetője, Shannon Leung azt tanácsolja a férfiaknak, hogy gondolják át a nemi szervük műtétjét, ugyanis nem biztos, hogy előnyös a nagyobb méret, lévén a nők, úgyis túlbecsülik azt.
Megérkezett a Ray-Ban x ASAP Rocky napszemüveg kollekció