11 °C
borús égbolt
2025. május 10., szombat
Ármin, Pálma

Szűzlányra vágyik Varga Viktor

2014. december 11.
1.7751
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
Úgy tűnik, hogy végképp túltette magát a Cinthya Dictatorral történt szakításon Varga Viktor, aki a sajtó munkatársainak nemrégiben megfogalmazta, hogy milyen lenne számára egy ideális társ - legalábbis ami a külsőt illeti.

Mint kiderült, Viktor imádja a barna hajú lányokat, mert szerinte ők igazán buják, azonban ennél is megdöbbentőbb, hogy az énekes azt sem bánja, ha a lány egy kicsit szőrös itt-ott, mert imádja a természetes bibliai emberábrázolást.

Viktor kiemelte, hogy szerinte a csupaszra borotvált szemérem nagyon unalmas, ezen felül pedig úgy véli, hogy funkciója is van, éppen ezért nem kell leborotválni, vagyis legfeljebb a higiénia miatt néhány helyen.

Ha mindez nem lenne elég sokkoló, Varga Viktor szerint nem díjazza azokat a nőket sem, akik túl sok férfival voltak együtt korábban, de a féltékenység helyett inkább higiéniai szempontból van problémája ezzel.

A szűzlányokban ráadásul az énekes angyalokat lát, igazi tiszta szépségeket, akik megérintik a szívét.