25 °C
kevés felhő
2025. június 03., kedd
Klotild

Sztároknak készült titkos alagutak futnak a Playboy-villa alatt

2015. április 03.
2.5951
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
A múltban már több ízben is felmerült pletykaként, hogy Hugh Hefner híresen hírhedt Playboy-villájában gyakran vannak olyan partik, amelyek bőven 18-as karikát követelnének, az összejövetelek vendégei pedig híres emberek, akik titkos alagutakon keresztül jutnak el a kastélyba.

Mostanáig mindez csak városi legenda volt, azonban néhány nappal ezelőtt éppen a Playboy magazin hozott nyilvánosságra olyan archívumban található tervrajzokat, amelyek alapján a titkos alagutak valóban létezhetnek.

A tervrajzokon nem csak az látszik, hogy vannak földalatti járatok, hanem olyan ismert emberek nevét is feltüntették rajta, mint Kirk Douglas vagy Jack Nicholson, akik saját házukat is összekötötték alagutak segítségével a Playboy-villával.

A napvilágot látott tervrajzok valódiságáról, illetve arról, hogy valóban voltak-e olyan partik a Playboy-villában, amelyek bőven a 18-as karikát súrolták, máig sem tudni pontosan, ellenben az alábbi bizonyítékok elég meggyőzőnek tűnnek.


kép' alt=''>