17 °C
tiszta égbolt
2025. június 14., szombat
Vazul

Sörvezetéket akart behúzni a házakba Hajós András

2015. július 16.
2.0882
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Mariann profilja, adatai
Mariann
Az ismert zenész és humorista nemrégiben a Soproni Frissen Csapolt kedvéért viccelt meg néhány gyanútlan házigazdát egy magyar településen.
 

András csapatával egy sörvezetéket próbált behúzni a házakba.

Különös kampánnyal népszerűsíti friss sörét a sörmárka, ugyanis Hajós Andrást öltöztették be művezetőnek, aki becsengetett néhány házba és oda sörvezetéket szeretett volna behúzni, hogy a csapból mindig friss sör folyhasson. Persze nagy csodálkozások után felfedték magukat Andrásék és a kellemetlenségekért egy-egy karton sört kaptak.

Az "akció" apropója a Soproni új csomagolása, ugyanis minden egyes üveg Sopronit még a gyárban becsomagolnak, hogy semmilyen fény ne érje a frissítő nedűt, amit ha kibont az ember, a frissen csapolt sör élményét fogja okozni. A boltok polcaira már hűtve kerülnek fel az üvegek, hogy minél frissebben jussanak el végül a felhasználókhoz.