#
kep1#Az MVM Csoport vezetői és munkavállalói közösen ajándékoztak meg és láttak vendégül magyarországi rászoruló gyerekeket a Bazilikánál zajló Adventi Ünnep keretein belül, amelyen felül további 500 csomag került kiosztásra négy szervezetnek, hogy szebbé varázsolják az ünnepeket.
A kiosztásra kerülő ajándékokat mind egy önkéntes program részeként gyűjtötték össze, és fontos szempont volt, hogy a rászoruló gyerekseregletet egy életre szóló élménnyel is megajándékozzák, így a Budapest Show Kórus tagjai egy meglepetés produkcióval szolgáltak számukra, miközben a Bazilikára vetített fényfestés tette még meghittebbé a az előadást.
A kicsik ezen felül a helyszínen találkozhattak Kovács Kokó Istvánnal, a Hooligans tagjaival, de számtalan program is várta őket, így korcsolyázással vagy kürtöskalács készítésével is foglalatoskodhattak.
A csoport ezen felül a hetedik alkalommal megrendezett Élménynapján összesen 75 millió forintos támogatást nyújtott 13 rászoruló intézmény, kórház és civil szervezet számára az ünnep alkalmából.
Megérkezett a Ray-Ban x ASAP Rocky napszemüveg kollekció