27 °C
tiszta égbolt
2025. június 05., csütörtök
Fatime

Prostituáltakkal és drogokkal is élt Amszterdamban Varga Viktor

2014. október 22.
1.9390
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
#

kep1#Úgy tűnik, hogy Varga Viktort már egyáltalán nem bántja szakítása Cintyhia Dictatorral, az énekes ugyanis nemrégiben őrült és féktelen partizásba kezdett a holland fővárosban, ahol elmondása szerint szinte mindent kipróbált.

Viktor kiemelte, hogy bár csak egyetlen napot töltött el Amszterdamban, de ebbe az egyetlen napba mindent beleadott, így miután barátai nyugovóra tértek, ő egyedül vetette bele magát az éjszakába, és ellátogatott a város piros lámpás negyedébe, ahol elmondása szerint semmire sem mondott nemet.

Hogy pontosan mi is történt ott, arról Viktor igyekezett homályosan fogalmazni, kényesen ügyelve arra, hogy ne mondja ki, de úgy tűnik, hogy az énekes nem csak a prostituáltak szolgáltatásit, hanem a legálisan kapható marihuánát is kipróbálta.

Varga Viktor izgalmasnak és kalandosnak nevezte Amszterdamban eltöltött éjszakáját, és maga is elismerte, hogy a piros lámpás negyedben mindent kipróbált, amit az éjszaka csak felkínált neki, sőt elmondta, hogy ez művészileg is nagyon inspiráló volt számára, hiszen korabeli festőket is gyakran ihlettek meg például kurtizánok.