Sőt állítólag már a dokumentumokat is beadta a szőke színésznő.
A kiszivárgott információk szerint Melanie kibékíthetetlen ellentétekre hivatkozik, ezért szeretne elválni férjétől. Természetesen közös lányuk, Stella felügyeleti jogát is szeretné, valamint gyerektartás. Stella egyébként nemsokára tölti be a 18. életévét. Sőt mindezeken felül a színésznő házastársi támogatást is akar férjétől a válást követően.
A pár nemrégiben úgy nyilatkozott a Daily News-nak, hogy szeretnének tiszteletben és barátságban elválni 18 év után. Melanie még hordja a jegygyűrűt, valószínűleg nehéz neki az elválás, annak ellenére, hogy szeretné.
Melanie-nak nem ez az első válása, ez már a negyedik, első férje Steve Bauer volt, majd kétszer házasodott össze Don Johnsonnal, akitől született egy lánya is, mégpedig a Szürke ötven árnyalata című film főszereplője, Dakota Johnson.
David Beckham lovagi címet kap Károly királytól, Victoria pedig Lady Beckham lesz