29 °C
tiszta égbolt
2025. június 08., vasárnap
Medárd

Meggyógyulhat halálos betegségéből Pamela Anderson

2015. augusztus 29.
2.4961
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
Kevesen tudják Pamela Andersonról, hogy már több mint másfél évtizede retteg egy halálos betegségtől, amit orvosai gyógyszerekkel ugyan szinten tudtak tartani, de teljes gyógyulásról szó sem lehetett.
 

Mostanáig!

A közelmúltban ugyanis feltaláltak és már sikeresen teszteltek is egy olyan gyógyszert Amerikában, ami kigyógyíthatja Pamela Andersont a Hepatitiszből, amellyel Pamela mintegy 16 évvel ezelőtt fertőződött meg, és azóta tartja rettegésben a színésznő életét, aki csak szigorú szabályok között létezhet, hiszen a betegség nem csak fertőző, hanem akár rákos megbetegedést is előidézhet szervezetében.

A színésznő személyesen újságolta el a sajtó munkatársainak, hogy reményei szerint egy hónapon belül megszabadulhat a vírustól, mert a gyógyszer eddig nála nem produkált mellékhatásokat, sőt májkárosodást sem idézett elő, így bár halálos ítéletnek vélte, ma már végre látja a fényt az alagút végén.