Mint arról már korábban írtunk, a hétvégén házasodott össze a híres magyar szupermodell és színész barátja Magyarországon, akik már tavaly szeptember óta jegyben jártak, de egészen sokáig sikerült titokban tartaniuk.
Palvin Barbiról a hétvégén készült néhány lesifotó, melyen menyasszonyi ruhában volt, de most végre a Vogue Weddingnek köszönhetően végre megérkeztek a hivatalos fotók is. Az esemény Ceglédbercelen volt, a Harlekin birtokon - írja a Vogue. Az esküvőn eredetileg csak a szűk családi és baráti kör lett volna, végül 115 vendég lett, de a pár azt tervezi, hogy ősszel Kaliforniában is tartanak egy esküvőt.
A képekből kiderül, hogy először egy templomi esküvőt tartottak, de Barbinak menyecske ruhája is volt, egy egészen egyszerű piros ruha. A menyasszonyi ruha egy Vivienne Westwood darab volt. A modell elárulta, hogy nehéz lesz megszokni, hogy most már Mrs. Sprouse-nak fogják hívni, Dylan azonban már három éve a feleségének hívja Barbit, így ezt nem lesz nehéz megszokni.
Meghan Markle soha nem látott fotókat osztott meg a négyéves Lilibetről