23 °C
borús égbolt
2025. június 03., kedd
Klotild

Kim Kardashian koronát fog viselni esküvőjén

2014. február 15.
1.9992
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Edina profilja, adatai
Edina
Kim és Kanye egy igazán különleges esküvőre készülnek.

A Párizsban megrendezésre kerülő esküvőjükön ugyanis koronát szeretnének viselni, hogy igazán királyi legyen a nagy nap.

A sztárpár 2014 májusában szeretné megtartani az esküvőjét, méghozzá egy igazán romantikus helyen, Párizsban. Egy bennfentes elmondása szerint Kim és a rapper nem mást, mint egy koronát fog majd viselni kiegészítőként.

A 36 éves rapper hisz abban, hogy jól fog állni neki és leendő feleségének a korona, így igazán királyi ünnepséget rendezhetnek. Kim és Kanye nem spórol a kiadásokkal: még John Legend-et és Stevie Wonder-t is felkérték, hogy szerepeljenek esküvőjük napján. Kanye elmondta, hogy John szeptemberi esküvője inspirálta a sajátját és ugyan olyan romantikát akar érezni, mint akkor.

Egyébként Kardashian és West 2012-ben kezdtek el randevúzni és 2013-ban meg is született első közös gyermekük. Kimnek ez lesz a harmadik házassága, Kanye-nek pedig az első.