21 °C
tiszta égbolt
2025. június 15., vasárnap
Jolán, Vid

Kiderült, hogy mikor a legideálisabb megházasodni

2015. november 27.
2.1430
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
#
 

kep1#Te sem szeretnéd, hogy házasságod válással végződjön? Ebben az esetben érdemes megfogadnod a Utah Egyetem legfrissebb kutatási eredményeit, amelyek alapján nem érdemes sem elkapkodni, sem túl sokáig halogatni ezt.

A egyetem szakértői a Wolfinger elmélet működési elvét kihasználva hoztak nyilvánosságra érdekes statisztikákat, amelynek lényege, hogy az életünk menetét egy fordított U-görbén képzeljük el, amelynek egyik vége a születést, a másik a halált szimbolizálja.

Amennyiben a görbe csúcspontja jelzi életünk csúcspontját is, az azt jelenti a gyakorlatban, hogy érdemes ebben a korban, avagy a csúcsra való feljutás kezdetén megházasodni, mert az egyetem szakértői szerint 28 és 32 éves kor között a legkisebb a valószínűsége annak, hogy kapcsolatunk válással végződik majd.

Sajnos a kutatás nem tér ki külön részletekre, mindenesetre azt kijelenthetjük, hogy még a szaktanácsadók is azt vallják ezen a téren, hogy ne statisztikák szerint házasodjunk, sokkal inkább az alapján, amit és ahogyan a szívünk diktál.