kep1#A világ legrövidebb házassága után megszületett a világ legrövidebb válása is, méghozzá a kissé furcsa Szaud-Arábiában, ahol egy pár a válást követően 120 perccel ismét férj és feleség lettek.
A különös hírt az Emirates 24/7 munkatársai hozták nyilvánosságra, akik kiemelték, hogy az említett országban sokkal kötetlenebb a házasság és a válás intézménye, mint a nyugati világban, így már egy kis vita is elegendő ahhoz, hogy valaki elváljon a másiktól.
A történet érdekessége az, hogy az ügyben résztvevő feleség külföldi állampolgár volt, így a feldühödött férfi előbb a bíróságra szaladt a válási papírokkal, majd onnan a bevándorlási hivatalba, ahol azonban az intézmény egyik munkatársa addig győzködte a férfit, míg az beadta derekát, és visszalépett tervétől.
Ezzel a lendülettel azonnal vissza is mentek a bíróhoz, hogy a válás után újra adja őket össze, hadd élhessenek boldogan a jövőben.
Pletyka: Taylor Swift és kedvese állítólag titokban összeházasodott