Noha Heath Ledgers páratlan alakítását biztosan még Leto sem tudja felülmúlni, ellenben valamiben ő is első lehet a szériában, lévén ilyen szexi és kidolgozott, kockás hassal rendelkező Jokert korábban még soha nem láttunk egyetlen Batman filmben sem.
A Suicide Squad címet kapott mozi - bemutató jövő augusztusban - egyébiránt Batman legnagyobb ellenfeleit állítja a középpontba, akik a szexi Joker vezetésével egy csapattá összeállva próbálnak meg borsot törni Arkham lovagjának orra alá.
A filmben több fiatal világsztár is felbukkan majd, így Harley Quinnt például Margot Robbie alakítja, míg Enchantress-t Cara Delevigne - mindketten 25 éven aluliak -, de felbukkan még a filmben többek között Ben Affleck és Will Smith is.
kép' alt=''>

Véget ért Dakota Johnson és Chris Martin kapcsolata, felbontották a jegyességet