Jared Leto egy fantasztikus csapathoz csatlakozik az Öngyilkos osztag című képregényfilmben.
Az Öngyilkos osztag című képregényfilmben már olyan nevek szerepelnek, mint Will Smith, Tom Hardy, Margot Robbie és Cara Delevingne.
Az Öngyilkos osztag című képregényfilmben már olyan nevek szerepelnek, mint Will Smith, Tom Hardy, Margot Robbie és Cara Delevingne.
Hozzájuk csatlakozott most Jared Leto, aki nem ki szerepet kapott, ugyanis ő alakítja majd Jokert, az egyik fő gonoszt.
Korábban betöltötte már ezt a szerepet Jack Nicholson és Heath Ledger is. A rajongók nagyon várják a film megjelenését, de valószínű jól fog állni az Oscar-díjas színész-énekesnek Batman ellenségének, Jokernek rémisztő, mégis vonzó személyiségű karaktere. A filmre még picit várnunk kell, de reméljük, hogy minél hamarabb elkezdődnek a forgatások. A hírek szerint 2016. áprilisában nézhetjük meg az alkotást.
Megérkezett a Ray-Ban x ASAP Rocky napszemüveg kollekció