Ennek megfelelően Demi Moore-ral való első házasságából három lánya, a már húszas éveikben járó Rumer, Scout LaRue és Tallulah Belle születtek, míg Emma Heming oldalán, avagy második házasságából eddig két kisgyermek látta meg a napvilágot, a mindössze 3 esztendő Mabel Ray és a 21 hónapos Evelyn Penn.
A legfrissebb hírek szerint azonban Bruce és Emma most elhatározták, hogy egy harmadik gyermeket is szeretnének bevállalni, a korábbiakkal ellentétben azonban most tudatosabban állnak neki a gyermeknemzésnek.
Bruce ugyanis elhatározta, hogy az öt lány után már nagyon szeretne végre egy kisfiút, erre utal legalábbis, hogy a páros nemrégiben egy olyan klinikán járt, ahol többek között ezzel kapcsolatos tanácsokat adnak az embereknek a szakértő genetikusok.
Vajon ezúttal összejöhet a legendás filmsztárnak a trónörökös?
"Rám ezer virággal szórtad a tavaszt..." - virágséta a Fiumei úti Sírkertben