A legfrissebb pletykák szerint Harry herceg utalásokat tett arra, hogy családjával visszaköltöznének Angliába. A herceg nemrégiben ismét Londonban járt - ahol édesapjával is találkozott -, hogy részt vegyen néhány jótékonysági eseményen, többek között a WellChild-díjátadón.
Ezen az eseményen Joss Stone-nal beszélgetve utalt arra, hogy feleségével, Meghan Markle-lel fontolgatják a hazatérést. Harry az énekesnek elmondta, hogy nagyon jónak tartja az itten iskolákat, és hogy mennyire fontos a közösség a gyerekek számára. Emiatt fontolgatja a pár az Egyesült Királyságba való visszatérésüket. A kérdés már csak az, hogy a királyi családhoz is visszatérnének-e.

Itt A farm, ahol élünk reboot nagy előzetese