20 °C
erős felhőzet
2025. június 16., hétfő
Jusztin

György herceg beszólt az édesanyjának

2019. március 09.
13.2361
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Szofi Kakuk profilja, adatai
Szofi Kakuk
Katalin hercegné február végén látogatott el Észak-Írországba, ahol focizni tanított egy csapat gyereket is.
 

A királynő nem volt a legügyesebb és ennek György herceg is hangot adott, ami most a nyilvánosság elé is tárult.

A belfasti Windsor Parkban szerveztek egy kis ünnepséget, ahol a focilabdák is előkerültek. Katalin hercegné is tréning ruhát húzott és beállt játszani a lányok közé, sőt a dekázással is megpróbálkozott.

A sportág népszerűsítése érdekében a királyi család minden tőle telhetőt megtesz, így a pályára lépés és a foci oktatása sem áll távol tőlük. György herceg azonban, nem bírt magával és rögtön odakiabált édesanyjának, hogy nem rúgja jól a labdát.

Anya, ezt nagyon elbénázod.

Katalin hercegné nem sértődött meg a szókimondó kisfiára, de elmagyarázta neki, hogy ilyet nem illik bekiabálni és szóvá tennisem ebben a helyzetben. Sőt, a hercegné igyekszik majd a jövőben megtanulni rendesen is rúgni a bőrt.