22 °C
tiszta égbolt
2025. június 09., hétfő
Félix

Gondoltad volna? James Franco egy gyorsétteremben kezdte pályafutását!

2015. május 09.
2.3981
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
Noha sokan hajlamosak elfelejteni, azonban a legnagyobb hollywoodi sztároknak is el kellett kezdeniük egykoron pályafutásukat, így a ma már Golden Globe-díjas James Franco például elmondta, hogy fiatalabb korában néhány hónapig egy McDonald's-ban volt eladó.

Mindez még az egyetemi évek alatt volt, pontosabban azt követően, hogy otthagyta a főiskolát, mert szeretett volna színésznek tanulni, ám ehhez el kellett tartania magát.
 

A színész ma már nevetve idézi vissza, hogy barátai mennyire ellenezték ezt a munkát, holott ő szerette csinálni, hiszen ingyen tudott enni, miközben még pénzt is keresett.

James a People magazinnak elmondta, hogy végül egy reklámfelkérés miatt ott tudta hagyni a gyorsétteremi melót, amivel aztán rögtön be is indult a karrierje, és olyan nagyszerű filmekben szerepelhetett, mint a Pókember 2, A majmok bolygója: Lázadás vagy az Óz, a hatalmas.

Mindez még az egyetemi évek alatt volt, pontosabban azt követően, hogy otthagyta a főiskolát, mert szeretett volna színésznek tanulni, ám ehhez el kellett tartania magát.'>