15 °C
enyhe eső
2025. május 23., péntek
Dezső

Gigi Hadid egy életre elegendő parfümmel fotózkodott

2019. július 11.
4.0591
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
Sikerült alaposan meglepnie követőit az Instagramon Gigi Hadidnak, aki egy akkora parfümmel fotózkodott a minap, hogy a méretei miatt egy normál felhasználónak az élete végéig bőven elegendő lenne.

Bár nem tudjuk pontosan, hogy hány literes parfümről van szó, de Michael Kors legújabb illatának reklámjáról van szó, ami önmagában nyilván nem lett volna érdekes, de így, hogy gyakorlatilag literes kiszerelésben kapható, máris sok helyen címlapokra került.

Pláne, mert Gigi Haid reklámozza, aki nem éppen egy aprócska hölgy, de a kezében mégis óriásinak tekinthető a hatalmas üveg, ami nagy valószínűséggel természetesen csak Photoshop-trükk lesz.


Big thanks and love to @inezandvinoodh and everyone at Kors for turning Turks & Caicos into my own personal Fantasy Island, had the sweetest trip with you all?? #ad

Gigi Hadid (@gigihadid) által megosztott bejegyzés,