A királyi családban már hagyománnyá vált, hogy születésnapokon friss fotóval köszöntik az ünnepeltet, nincs ez másként György herceg esetében sem, aki ma tölti be a 11. születésnapját. Róla egy fekete-fehér portré fotó készült még korábban, amit ismét Katalin hercegné készített.
A walesi hercegné nagyon szeret fotózni, emiatt sokszor ő szoktak készíteni az ehhez hasonló családi képeket, idén azonban kicsit túlzásba esett, amikor szerkesztésről volt szó. Idén márciusban, anyák napján egy olyan képet osztott meg a család, ami kissé túl lett szerkesztve és a hírügynökségek visszavonták a manipulált képet. A későbbiekben emiatt elnézést kért a hercegné.

Itt A farm, ahol élünk reboot nagy előzetese