27 °C
szórványos felhőzet
2025. június 27., péntek
László

Ez a fitneszedző csak úgy tömi magába a sütit, mégis nagyszerű alakja van

2016. június 23.
4.7601
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
Laura Baker egy fiatal amerikai fitneszedző, aki saját blogot vezet, középpontjában edzési tippekkel és életmód tanácsokkal, mindemellett pedig megdöbbentő képekkel, a 28 éves tréner ugyanis csak úgy tömi magába a süteményt, holott mindeközben félelmetesen jó alakkal rendelkezik.

Persze azért van egy kis csalafintaság is a dologban, hiszen Laura nem a boltban vásárolt, szénhidrátban és zsírban gazdag süteményeket tömi magába, hanem saját maga által készített finomságokat eszik minden nap, amelyek bár egészségesebbek, de azért ezek is dúskálnak a kalóriában.

 

kép' alt=''>

Az edző által készített sütemények ugyanis rendkívül gazdagok a fehérjében, mindemellett pedig elképesztően ízletesek is, így nem csak a süteményezés élménye marad meg általuk, hanem még a szervezet fejlődésében, a fogyásban és az izmosodásban is segítenek.


Laura szerint az ételt és az étkezést élvezni kell, a kemény diéták és gyors böjtök helyett inkább az életmódot, a szokásainkat kell ahhoz a célhoz alakítani, amit szeretnénk, és ha így élünk, abba akár még a pizza és a mogyoróvaj is belefér, mint például neki is.