-1 °C
gyenge köd
2025. január 23., csütörtök
Zelma, Rajmund

Érkezik Norbi tényfeltáró botránykönyve!

2015. július 16.
3.0161
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Mariann profilja, adatai
Mariann
A mai napon mutatta be legújabb könyvét Schobert Norbert, aki most leleplezi a Nagy Kalóriahazugságot! Ebben a könyvben Norbi elárulja, hogyan számítják ki egy étel kalóriáját, sőt több hazai és külföldi kutatás eredményeit is közli.

Augusztus elején kerül a boltok polcai a hazai fitnesz guru legújabb könyve, melyben most nem diéta tippeket és fogyókúrás titkokat oszt meg olvasóival, hanem kiáll azon élelmiszergyártók ellen, akik több millió embert tesznek beteggé, túlsúlyossá a világon.

Könyvében felszólal a túlcukrozott élelmiszerek ellen, melyeket nap mint nap viszünk be szervezetünkbe.

Állítom, tudományos kutatások sorára alapozva, hogy a kóros elhízás, s a vele szorosan összefüggő számos betegség, az érbetegségek, a rák elsődleges oka, szinte kizárólagosan, az elképesztő mennyiségű finomított szénhidrát zabálás.

Norbi meglepő őszinteséggel és kritikával megfűszerezve írta közel két évig könyvét, hogy abban minden állítását igazolni tudja valamilyen ténnyel vagy kutatási eredménnyel. A Nagy Kalóriahazugság - Így gyilkol a Szacharotoxikózis című könyvéről bővebb beszámolót később olvashattok oldalunkon!