20 °C
tiszta égbolt
2025. június 13., péntek
Antal, Anett

Előkerült egy 19 éves fiú, aki DNS-teszttel akarja bizonyítani: ő is Maradona fia

2020. november 30.
31.0772
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
#
 

kep1#Várható volt, hogy halála utána egymás után bukkannak majd fel Diego Maradona örökösei, az ismert sztárfocista ugyanis annyira kicsapongó életet élt, hogy szerte a világon lehetnek mostohagyermekei, akik most a jussukat követelik a családi vagyonból.

A napokban például egy 19 éves argentin fiú, bizonyos Santiago Lara bukkant elő a semmiből és fordult bírósághoz azzal, hogy ha szükséges, akkor ássák ki a holttestet a DNS-teszt miatt, mert ő ezzel bizonyítaná, hogy az egykori focista vér szerinti fia.

A Daily Mail szerint Santiago egyike annak a hat gyermeknek, akiket Maradona soha nem vállalt, miközben már négy éve annak, hogy a kamerák elé állt, amikor elveszítette tüdőrákban elhunyt édesanyját, aki 17 és 23 éves kora között, tehát hat teljes éven át viszonyt folytatott a focistával.