Igazak voltak azok a pletykák, amelyek arról szóltak, hogy Katie Holmes párja Jamie Foxx lett, a két hírességet ugyanis nemrégiben kéz a kézben látták sétálgatni a nyilvánosság előtt.
A történet legnagyobb érdekessége, hogy Katie Holmes és Jamie Foxx már legalább négy éve áll a pletykák középpontjában, ezáltal kapcsolatuk sokak szerint már akkor kibontakozott, azonban egészen mostanáig vártak arra, hogy felvállalják szerelmüket.
kép' alt=''>

A nagy leleplezést egyébiránt a Daily Mail magazin ejtette meg, akik több lesifotóval is alátámasztották azt, hogy Katie és Jamie egy párt alkotnak, hiszen kéz a kézben sétálgattak a minap Malibu tengerpartján.
Érdekesség, hogy a két híresség nem azért nem vállalta fel egymást, mert nem akarták, sokkal inkább azért, mert amikor Katie Holmes elvált Tom Cruise-tól, azt egy olyan szerződés aláírásával tette meg, amelyben kikötötték neki, hogy öt teljes évig egyetlen férfival sem mutatkozhat nyilvánosan.
"Rám ezer virággal szórtad a tavaszt..." - virágséta a Fiumei úti Sírkertben