A Redditen fut egy egészen elképesztő sztori, ami igazán felkapott lett mostanság, a történet szerint az indiai vőlegény végül az oltárnál hagyta választottját, ám az eset összességében boldog véggel zárult némi csavarral.
Az elhagyott nő tanulópénz gyanánt írta le az igazán kellemetlen esküvői történetét.
Az elhagyott nő tanulópénz gyanánt írta le az igazán kellemetlen esküvői történetét.
A család elrendezett házasságot szeretett volna, ám a férfi az utolsó pillanatban megszökött az ara nővérével. A násznép nem esett kétségbe, a házasság szentsége megkötetett.
A lány ugyanis hozzáment az ex vőlegénye öccséhez, ezáltal pedig egy igazán gondoskodó és szeretetteljes férjet kapott. Az indiai hölgy a hirtelen csere által az első perctől kételkedett a jól működő kapcsolatban, ám saját bevallása szerint milliószor jobban járt így, mint az első kérővel, aki semmiféle tiszteletet sem mutatott az irányába.
Férjhez ment Anya Taylor-Joy, A vezércsel színésznője