A beszámolók szerint augusztus 27-én reggel Kayla Thompson váratlanul vajúdni kezdett egy lakókocsiban, amelyben férje, Kasey mellett tartózkodott a nevadai Black Rock Cityben megrendezett fesztiválon. Miután az apuka kétségbeesetten segítségért kiabált, hamar megjelent egy szülészorvos, egy újszülött intenzív osztályos nővér és egy gyermekorvos is.
A szülőknek fogalmuk sem volt arról, hogy a nő terhes, és azt sem tudták, honnan kerültek elő a szakemberek, akik végig segítettek a szülés során. Kayla végül egy 1,4 kilogrammos kislányt hozott a világra, aki valószínűleg egy hónappal hamarabb érkezett, mint kellett volna. Az újdonsült anyuka elmondása szerint semmi jele nem volt annak, hogy terhes, nem változott az alakja és reggeli rosszullétek sem jelentkeztek.
A szülés után röviddel az újszülött kislányt, Aurorát helikopterrel szállították egy renoi újszülött intenzív osztályra, ahová a szülőknek kocsival kellett eljutni, mert nem volt hely a repülőn - ez egy hétórás út egyébként. A kislány jelenleg is az újszülött intenzív osztályon tartózkodik, vélhetően még egy ideig.

Itt A farm, ahol élünk reboot nagy előzetese