kep1#Diana hercegnő halála az emberiség történetének egyik legismertebb és legrejtélyesebb esete, hiszen sokan valóban egy szerencsétlen véletlennek tartják a történteket, míg mások szerint inkább egy balesetnek álcázott gyilkosságról lehetett szó.
Most pedig egy újabb megdöbbentő hír látott napvilágot a történtekről, miután egy színházi rendező úgy döntött, hogy színpadra visz egy a hercegnő haláláról szóló darabot, amelyben a rendező dokumentumokkal alátámasztott bizonyítékokra hivatkozva azt is beleírta, hogy Diana gyereket várt, amikor a tragikus baleset megtörtént.
Jon Conway, avagy a Truth, Lies, Diana című darab rendezője az újságírók megkeresésére elmondta, hogy nem csak a hercegnő halálakor készült nyomozati dokumentumok támasztják alá igazát, de volt szeretőivel is sikerült beszélnie, így állítólagosan Dody Fayed magzatát várta halálakor a hercegnő.
A királyi család természetesen heves tiltakozásba kezdett a darab kapcsán, és ízléstelennek, valamint felháborítónak tartották a szerintük kitalált történetet, noha az igazságot vélhetően már soha nem fogjuk megtudni.
Chris Evans elárulta, hogyan kérte meg felesége kezét