Most azonban a rajongók legnagyobb örömére egy friss videót osztott meg közösségi oldalán, melyben boldognak és egészségesnek látszódik. Meghatóan beszélt a hálaadásról, hogy ő kiknek és miért hálás, valamint arra hívja fel az emberek figyelmét, hogy ilyenkor egy kicsit lassuljunk le.
Betegsége kapcsán nem árult el új információkat, de láthatóan jobban érzi magát, miután 2022-ben egy ritka betegséget állapítottak meg nála. A betegség miatt ízületi gondokkal küzdött, a legtöbb koncertjét lemondta, legutóbb a nyári olimpiai játékok megnyitóján lépett fel az Eiffel-toronyban.

Itt A farm, ahol élünk reboot nagy előzetese