30 °C
kevés felhő
2025. június 08., vasárnap
Medárd

Brooklyn Beckham és Chloe Moretz máris eljegyezték egymást?

2017. november 14.
25.0050
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
Igazán megdöbbentő képekkel rukkolt elő a The Sun magazin az egy ideje New Yorkban élő Brooklyn Beckhamről és barátnőjéről, a színészként dolgozó Chloe Moretz-ről, miután mindkettejük ujján ugyanolyan gyűrűt láttak.

Bár David Beckham fia mindössze 18 éves, a lap fényképes bizonyítékai és információi alapján már most eljegyezte barátnőjét, de legalábbis egy úgynevezett ígéretgyűrűt adtak egymásnak, ami még nem eljegyzés, de egy ígéret arra, hogy majd arra is sor kerülhet.

A rendkívül fiatal párost egyébiránt New York utcáin kapták lencsevégre, ezáltal látták őket randizás közben és külön-külön is, érdekesség pedig, hogy mindkét alkalommal ott volt a gyűrű a kezükön.

 

kép' alt=''>

Hivatalos eljegyzésről és bármiféle bejelentésről egyelőre természetesen még nem szóltak a híradások, de különösen furcsa, hogy Brooklyn Beckham kezén gyűrűt látunk, a fiú ugyanis soha nem rajongott az ékszerekért.