22 °C
tiszta égbolt
2025. június 06., péntek
Norbert, Cintia

Az interneten árulja törött Audiját David Beckham

2015. január 20.
2.2951
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Brauny profilja, adatai
Brauny
Úgy tűnik, hogy nem tudja hagyományos formában eladni törött Audi RS6-osát David Beckham, éppen ezért a sztárfocista úgy határozott, hogy felteszi a világhálóra, egészen pontosan az E-bay-re, hogy ott próbáljon szerencsét.

Noha az autó törött, ám Beckham ennek ellenére is igencsak megkéri az árát, hiszen közel 43 ezer fontért, átszámítva több mint 33 millió forintért szeretné eladni a verdát, ami belülről és motorikusan makulátlan állapotban van, csak a karosszériát kell megjavíttatnia az új tulajdonosnak.

Aki túl drágának gondolja ilyen formában az Audit, az bizonyára nem tudja, hogy Beckham eredetileg közel 80 ezer fontot adott újonnan a kocsiiért, vagyis ilyen állapotában féláron kínálja eladásra.

Mint ismert, ez volt az az RS6-os Audi, amit David Beckham még novemberben tört össze fiával, Brooklynnal.
 

Szerencsére egyikük sem sérült meg, de az autó jobb eleje alaposan összezúzódott.