Antonio Banderas és Melanie Griffith jó ideig együtt voltak és ebben az időszakban nagyon jó kapcsolat alakult ki mostohalányával, Dakota Johnsonnal, akivel mind a mai napig jóban vannak, bár keveset találkoznak, mivel mindketten nagyon elfoglaltak.
Antonio elárulta, hogy régebben "Paponiónak" hívta őt Dakota. Papinak és Antonionak is hívta, de a kettőből valahogy összejött a Paponió.
A színész elárulta, hogy karácsonykor sem fognak találkozni, hiszen a családjaik már nincsenek együtt, de biztosan fognak üzenni egymásnak.

Itt A farm, ahol élünk reboot nagy előzetese