kep1#Meglepő interjút adott a Radio Times munkatársainak Anthony Hopkins, a Hannibal filmek egykori sztárja, aki kijelentette, hogy bár éveken át próbálta rendezni kapcsolatát egyetlen gyermekével, azonban kudarcot vallott.
Mint a színész kiemelte, már semmi esély nincs arra, hogy valaha is kibéküljön Abigaillel, akivel ismeretlen okokból évek óta nagyon rossz viszonyt ápolnak, és mivel Anthony szerint ő mindent megtett a kapcsolatuk rendezése miatt, azonban kettőn áll a vásár.
Hopkins szerint csak a legjobbakat kívánja lányának, azonban nem is akar beszélni róla többet, mert ezt a történetet már lezárta magában, 80 évesen pedig már úgysem lehet olyan apa, amilyennek mindig kellett volna lennie.
A kapcsolat megromlása ugyanis bizonyára neki is köszönhető, pláne az olyan kijelentések után, miszerint nem érdekli, hogy van-e unokája vagy sem.
Chris Evans elárulta, hogyan kérte meg felesége kezét