23 °C
tiszta égbolt
2025. június 06., péntek
Norbert, Cintia

A média miatt Harry hercegben kétségek merültek fel igazi apja kapcsán

2023. június 07.
21.4081
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Mariann profilja, adatai
Mariann
Tegnap kezdődött el az a per, melynek során a sussexi herceg a Mirror magazint birtokló médiavállalatot perelte be, miután szerinte iskoláskora óta jogellenesen gyűjtenek információt róla, aminek részeként a telefonját is meghekkelték.
 

A TMZ szerint Harry herceg vallomása 55 oldalt ölelt fel, melyben egészen fiatal koráig is visszatekint, hogy akkoriban milyen mentális problémákat okoztak neki a róla szóló bulvárcikkek. Szó esett arról is, hogy mennyire megviselte az a pletyka, miszerint nem Károly király az igazi édesapja, hanem James Hewitt lovassági tiszt.

A herceg elmondása szerint ezek a pletykák félelmet keltettek benne, továbbá kétségeket is, ugyanis olyan dolgokat írtak James Hewittről és édesanyjáról, Diana hercegnéről, hogy már kezdte elhinni őket. A hírek szerint a mai napon folytatódni fog Harry herceg vallomástétele, amiből még több részletet tudhatunk meg.