22 °C
tiszta égbolt
2025. június 06., péntek
Norbert, Cintia

Kipróbáltuk a Rimmel újdonságait - teszt

2015. április 14.
3.7191
Figyelem! Ez a cikk már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Mariann profilja, adatai
Mariann
Nemrégiben jutottunk hozzá a Rimmel London legfrissebb termékeihez, melyek között találunk egy szuper púdert, szempillaspirált, szájfényt és körömlakkot is. Most ezeket a termékeket fogjuk bemutatni Nektek és elmondjuk tapasztalatainkat is.
 


A Rimmel már több ízben együtt dolgozott új kollekciók megalkotásánál az énekesnő Rita Orával. Idén ismét egy új kollekciót dobtak piacra, melyet a fesztivál szezon ihletett. Rita sok fesztiválra jár a nyár folyamán, tavaly még hazánkba is ellátogatott a Balaton partjára, így nem volt kérdés, hogy a Colourfest kollekció megalkotásánál rá gondolnak a márka fejlesztői. A termékek között találunk egy szuper szájfényt, mely az Oh my Gloss! nevet viseli. A szájfény különlegessége, hogy akár 6 órán át az ajkainkon marad, melyet a teszt során mi is tapasztaltunk.

Oh my Gloss! szájfények

Oh my Gloss! szájfények


A szájfény tartalmaz argánolajat és E-vitamint is, melynek köszönhetően nem szárad ki az ajak a szájfény viselése közben. Nem hagy ragacsos érzést, ráadásul nagyon finom vaníliás íze is van. Könnyű és nem is túl nagy, így akár a farmerzsebünkben is elfér, ha nem akarunk a fesztiválon hatalmas táskákkal bulizni. A termék 1.399 forintos áron kapható.

A kollekció másik szuper terméke, a 60 Seconds Super Shine körömlakk, mely egy gyorsan száradó körömlakk, ami 3 az 1-ben tartalmazza már az alap- és fedőlakkok formuláját is. Ennek köszönhetően nem csak gyorsan felkenhetjük körmeinkre a lakkot, de azok tartósak is maradnak.

Rita Ora legújabb körömlakkja a 60 Seconds Super Shine

Rita Ora legújabb körömlakkja a 60 Seconds Super Shine


Nagyon erős, pigmentált színe van a lakkoknak, akár egy rétegben is elég ha felkenjük. Kicsit negatívum, hogy a lakk eltávolítását követően még látni fogjuk a körmeinken a termék színét, mivel az erős pigmentációnak köszönhetően megszínezi a körmöket. Pozitívom azonban a széles ecset, mellyel még könnyebb felvinni a lakkot körmeinkre. A termék 799 forintos áron kapható.

Végül a Colourfest kollekción kívül szeretnénk bemutatni további két Rimmel terméket, köztük a Wonder'Full szempillaspirált és a Rimmel Lasting Finish púdert. A szempillaspirál gyönyörű barna spirális csomagolást kapott, amiért mi teljesen oda vagyunk. A termék argánolajat tartalmaz, mely segíti a pillák erősödését és növekedését.

Wonder

Wonder'Full szempillaspirál argánnal!


A spirálnak sűrű, szintetikus sörtéi vannak, mellyel dúsabb hatást érhetünk el, ráadásul szépen különválasztja a szempillákat, így még sűrűbb lesz a végeredmény. Extrém fekete pigmenteket tartalmaz a termék formulája, így sokkal sötétebb színt kapunk. A termék 2.399 forintos áron érhető el, illetve vízálló formulában is kapható.

Sűrű kefék a csodás pillákért!

Sűrű kefék a csodás pillákért!


A Rimmel Lasting Finish púder nem csak egy egyszerű púder, hanem alapozóként is használható, ha nedvesen visszük fel arcunkra. A kompakt púder 25 órás fedést garantál, akár púderként, akár alapozóként használjuk, mely egy fesztivál ideje alatt jól jöhet. A termék egy beépített kis tükröt is tartalmaz, valamint egy nagyon puha és kényelmes szivacsot, mellyel könnyedén felvihetjük a púdert.

Púder és alapozó egyben!

Púder és alapozó egyben!


Nem porzik, nagyon jó állagú a termék és valóban nagyszerű fedést biztosít egy problémásabb bőr esetén is, a végeredmény egy bársonyosan puha bőr. A tartóssága is kiválónak mondható, mivel egy egész napos rohanásban sem kenődik el és korrigálni sem kell utána. Ezt a tartósságot elsősorban vízálló rétegének köszönheti a termék. A termék 2.955 forintos áron érhető el.

Egy kompakt tükör is van hozzá!

Egy kompakt tükör is van hozzá!


Ha már most készülni szeretnél a nyári fesztiválokra, akkor érdemes megnézned és kipróbálnod ezeket a termékeket, hiszen egy apró táskában vagy neszesszerben is elférnek a termékek.

Végezetül, itt egy kis videós bemutató a termékekről, melyeket Fanni próbált ki:

4 hozzászólás

Lili

11 éve, 9 napja

Jó színe van a szájfénynek meg a körömlakknak is.

válasz erre

bababum

11 éve, 9 napja

De szép színe van a körömlakknak.

válasz erre

zsebibaba

11 éve, 9 napja

Huu de szupi cuccok. A púder tetszik a legjobban, az most pont elfogyott, szerintem ilyet veszek helyette.

válasz erre

Carrie

11 éve, 9 napja

A hétvégén beszereztem ezt a szájfényt és meg kell mondanom, hogy nagyon megvagyok vele elégedve. mosolygó smiley Még Fanni videójában láttam és megtetszett. Ajánlom mindenkinek, szuper tartós!

válasz erre