Ha a legjobb hétvégi programokat kutatod, ne is keresgélj tovább, hiszen cikkünkből megtudhatod, hogy milyen rendezvényeket érdemes felkeresned a hétvégén akár egyedül, akár kis családod társaságában.
Ha nyár, akkor Balaton, ha pedig Balaton, akkor irány az idén első alkalommal megrendezésre kerülő
Balatoni Hacacáré, amely most hétvégén az Alsóőrsi strandon indul, lényege pedig, hogy ingyenes és szórakoztató programokon vehessen részt a család apraja-nagyja. A helyszínen változatos események és egy óriási vízi csúszda is várja az érkezőket, akik még a Nivea UV kameráját is kipróbálhatják majd.
Amennyiben a vízparti örömökön túl is keresnénk valamit az említett balatoni településen, akkor ki ne hagyjuk a vasárnapig tartó
Alsóörsi Sörfesztivált, amelyen több mint 100-féle különféle ízletes söritalt kóstolhatnak meg az egybegyűltek. Legyen szó világos, barna, búza, gyümölcsös, chilis, csokoládés, ír, német, cseh vagy belga sörről, itt mindent megtalálhatunk majd - természetesen változatos programok társaságában.
Ha maradnánk a magyar tenger partján, akkor érdemes felkeresni július 18-án, szombaton a balatonberényi
Mese Fesztivált. A helyszínen egész nap minden a gyermekekről fog szólni, reggeltől-estig interaktív játékos vetélkedők, programok, légvár, kalandpark és csupa-csupa móka, valamint kacagás várja az érkezőket.
Szombatig tart Körmenden az ország legnagyobb kerti partijaként ismert
AlterRába Fesztivál, amely a Rába parton, idén már hatodik alkalommal kerül megrendezésre. Az eseményen főként a koncertek és a zenekarok kapják a főszerepet, így aki szeretné megnézni élőben az ország legjobbjait, annak ezúttal is Körmenden lesz a helye.
Akárcsak a korábbi években, úgy idén is lesz
Krisna-völgyi Búcsú, amelyre most hétvégén, július 19-ig, avagy vasárnapig kerül sor Somogyvámoson. Az idén már 20. alkalommal megrendezésre kerülő eseményen mindent megtudhatunk a krisna hitről és a krisnások mindennapjairól, miközben íjászat, koncertek, színdarabok, séták, előadások, állatsimogató és tucatnyi tematikus program várja a látogatókat.