Eddig nem ismert súlyos mellékhatás jelentkezett egy férfinél a Viagra túladagolása miatt

Brauny , 2018. október 06.
Elképesztő dolog történt egy neve elhallgatását kérő 31 éves New York-i férfivel, aki azután került kórházba, hogy állítása szerint túl sok Viagrát vett be, és bár a fő hatás megvolt, mellette azonban egyre rosszabb lett a látása.
Ne maradj le semmiről! Kövess minket Facebookon is!
 


Az orvosok azonnal megvizsgálták a pácienst, aki nem akart nyilatkozni a sajtónak, a doktorok azonban elmondták, hogy bár a látásromlás fel van tüntetve a mellékhatások között, eddig azonban még nem találkoztak vele a gyakorlatban.

A férfinél azonban olyan súlyosan jelentkezett, hogy az első eredmények alapján a látásromlás ráadásul visszafordíthatatlan, az viszont nem derült ki, hogy milyen mértékű probléma jelentkezett.
 

A kommentelési rendszer átalakítása miatt jelenleg csak a cikkekhez lehet hozzászólni!

Ezt a témát lezártuk, nem szólhatsz hozzá!